3.6.2020 10:40


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Classic Disperzní plná a tónovací barva zelená matná 500 ml

Číslo výrobku 1434125

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Tónovací barvy

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Podobné produkty

Popis výrobku

Číslo výrobku 1434125

Classic disperzní plná a tónovací barva je barevná disperzní barva odolná proti povětrnostním vlivům v souladu s nejvyššími standardy kvality. V neředěném stavu může být použita pro intenzivně barevné nátěry nebo - ve směsi s bílými disperzními barvami - lze získat barevnou škálu pastelových barev. Požadovaný odstín barvy je závislý na směšovacím poměru a kvalitě použité bílé disperzní barvy. Nejdříve je vhodné provést na malé ploše zkušební nátěr a posoudit výslednou barvu po uschnutí. Je také vhodná pro umělecká díla.
Obsah vystačí pro cca 3 m2. V závislosti na základní Classic disperzní barvě použité k tónování se plocha aplikace liší. Potřebné množství závisí na směšovacím poměru, struktuře a vlastnostech povrchu.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:760 g
Výška:21,0 cm
Šířka:6,5 cm
Hloubka:6,5 cm

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru