Rotho Toaleta pro kočky Biala, Mistletoe Green, 44,3 x 39,5 x 51 cm
Číslo výrobku 6399570Popis výrobku
Číslo výrobku 6399570
Designová toaleta pro kočky od společnosti Rotho s nadčasovou konstrukcí. Uhlíkový filtr ve víku zachycuje nepříjemný zápach a zabraňuje tomu, aby se dostal ven. Magnet umožňuje rychlé uzavření dvířek a jejich udržení v uzavřené poloze - díku tomu také pomáhá udržet nepříjemné pachy v toaletě.
Součástí balení je lopatka na čištění toalety. Horní část toalety pro kočky lze snadno vyjmout jednou rukou a snadnou a příjemnou manipulaci umožňuje také ergonomická rukojeť. Toaleta je vyrobena z recyklovaného plastu.
Údaje výrobce
ROTHO Sp.z o.o.
Władysława Grabskiego 2
75-209 Koszalin
info@rotho.com
7610859245052
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Toaleta |
| Materiál: | Umělá hmota |
| Výška: | 44,3 cm |
| Šířka: | 39,5 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Obsah: | 1 ks |
| Vhodné pro: | Kočky |
| Fáze života: | Všechny fáze |
| Tvar: | Obdélníkové |
| S aromatickou látkou: | Ne |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,25 kg |
| Výška: | 44,3 cm |
| Šířka: | 39,5 cm |
| Hloubka: | 51,0 cm |









