Dulux Tester, interiérová barva Colours Of The World bílé víno 30 ml
Číslo výrobku 5531512Popis výrobku
Číslo výrobku 5531512
Dulux Colours Of The World (Barvy světa) je kolekce 45 natónovaných, omyvatelných barev, které se inspirují nejkrásnějšími světovými zákoutími a byly vybrány ve spolupráci se světovými i českými designéry. Splňují nejnáročnější požadavky na snadnou kombinovatelnost s respektem k tradicím, ale zároveň i k moderním trendům. Díky atraktivním barvám je možné jednoduše aranžovat interiéry obytných pokojů i veřejných budov, například kanceláří, školek a škol.
Barvy Dulux Colours Of The World jsou vhodné na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové a sklo vláknité tapety a další. Nátěr je vysoce paropropustný, což umožňuje stěnám dýchat. Vhodná struktura nátěru způsobuje, že barva, při malování neodkapává. Technologie Pigment Pro s nejmodernějšími barevnými pigmenty zajišťuje nadprůměrné krytí barvy a barevnou stálobarevnost. Nátěr je také vysoce omyvatelný a odolný proti otěru.
Specifikace:
Teoretická vydatnost: až 14 m2/l
Doporučený počet vrstev: 1-2
Zasychání: 2-4 hodiny
Hustota: 1,427 g/cm3
Třída otěru: II.
Paropropustnost: sd < 0,11 m
Ředění: neředí se, je připravena k použití (vodou)
Aplikace: štětcem, válečkem
Výsledný vzhled: hluboký mat
Údaje výrobce
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
5992457505960
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton, tapeta |
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Spotřeba m2/ml: | 14 ml |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pro dětské hračky |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Přetíratelný od cca: | 2 h |
| Zpracování: | Válečkování, natírání |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 2 - Odolnost proti oděru |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Třída krycí schopnosti: | 2 - Dobrá krycí síla |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Paropropustnost: | Vysoké |
| Oblast použití: | Interiér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 61 g |
| Výška: | 8,6 cm |
| Šířka: | 2,2 cm |
| Hloubka: | 5,0 cm |









