Terasové prkno hoblované/hladké, douglaska, 250 x 2,8 x 14,5 cm
Číslo výrobku 1176726Popis výrobku
Číslo výrobku 1176726
Terasové prkno je vyrobeno z dřeva douglaska, které je odolné, dlouhotrvající a snadno zpracovatelné. Douglaska odolává napadení houbami a hmyzem, díky obsahu přírodních látek.
Certifikace PEFC
PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. PEFC prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečuje v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868833839
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Prkna |
| Materiál: | Douglaska |
| Tloušťka: | 2,8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Deska |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Normálně hořlavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Efl) |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 3 - Středně odolné |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Druh dřeva: | Douglaska |
| Izolace kročejového zvuku: | Bez izolace kročejového hluku |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,1 kg |
| Výška: | 2,50 m |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 2,8 cm |









