Terasové prkno částečně drážkované/hladké modřín 28 x 145 x 2000 mm
Číslo výrobku 4622346Popis výrobku
Číslo výrobku 4622346
Terasové prkno částečně drážkované/hladké modřín
Toto terasové prkno je vyrobeno z přírodního PEFC certifikovaného modřínového dřeva. Prkno je z jedné strany částečně drážkované a z druhé strany hladké, můžete si tedy vybrat, jakou stranu použijete. Drážkování dodává prknu nejen dekorativní vzhled, ale díky této úpravě má prkno i protiskluzové vlastnosti a je příjemné při chůzi na boso.
Toto terasové prkno je ideální pro použití na terasách, balkónech, zahradách, cestách, obrubách, plotech a dalších. Je snadno zpracovatelné.
Vlastnosti
- Odolné prkno z přírodního modřínového dřeva
- Z jedné strany částečně drážkované, z druhé strany hladké
- Vysoce silné a odolné, dlouhotrvající a odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření
- Dekorativní vzhled
- Snadno zpracovatelné
- Protiskluzové
- Certifikace PEFC
- Made in Germany
Certifikace PEFC
PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. Jedním z hlavních cílů certifikace lesů systémem PEFC je zachování lesů a jejich rozšiřování, abychom my i generace budoucí, mohli využívat environmentálních, sociálních a ekonomických přínosů, které lesy nabízejí se zachováním zodpovědného přístupu k lesním ekosystémům a respektu k přírodě.
PEFC prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečuje v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868833433,4021452026390,4021452034821,4000868802415
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Prkna |
| Materiál: | Modřín |
| Tloušťka: | 2,8 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Deska |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Normálně hořlavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Efl) |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 3 - Středně odolné |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Druh dřeva: | Modřín |
| Izolace kročejového zvuku: | Bez izolace kročejového hluku |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,06 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 2,8 cm |

















