Rettenmeier Terasové prkno rýhované/žebrované, hnědé, 2000 x 27 x 144 mm
Číslo výrobku 5177043Popis výrobku
Číslo výrobku 5177043
Toto terasové prkno je vyrobeno z měkkého borového dřeva s talkovou impregnací v hnědé barvě. Terasová prkna mají mnohostranné využití, jsou ale především vhodná ke stavbě teras a balkónů. Speciální tlaková impregnace proniká až do hloubky dřeva a chrání tak dřevo před dřevokaznými houbami, hmyzem a původci měkké hniloby. Terasové prkno je z jedné strany rýhované a z druhé strany žebrované, což vypadá velmi elegantně, ale je tak příjemné i pro chůzi na boso.
Certifikace PEFC
PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. PEFC prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečuje v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.
Upozorňujeme, že vzhledem k povaze použitého přírodního materiálu (dřeva) se mohou prkna mírně lišit od produktové fotografie.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
5900886415293,4000868804297,4021452023283,5900454474240
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Prkna |
| Materiál: | Jehličnaté dřevo |
| Tloušťka: | 2,7 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Povrchová úprava: | Tlakově impregnované |
| Provedení: | Deska |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Normálně hořlavé (A2fl, Bfl, Cfl, Dfl, Efl) |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 2 - Odolné |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Druh dřeva: | Borovice |
| Izolace kročejového zvuku: | Bez izolace kročejového hluku |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 14,6 cm |
| Hloubka: | 2,7 cm |










