Rettenmeier Terasová patka "Small Foot" 150 x 150 x 35-65 mm, do 3 cm
Číslo výrobku 5322417Popis výrobku
Číslo výrobku 5322417
Rettenmeier terasová patka Small Foot je výškově nastavitelná noha v rozmezí 3,5-6,5 cm. Montuje se pod nosnou konstrukci ve vzdálenosti 50-60 cm a slouží k vyrovnání výškového rozdílu až 3 cm. Díky vysoce kvalitnímu plastu je tato patka dlouhodobě odolná vůči povětrnostním vlivům. Nosnost na 1 nohu = 400 kg.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868999566
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Příslušenství |
| Materiál: | Plast |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 110 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šířka: | 15,0 cm |
| Hloubka: | 15,0 cm |





