KOVALEX Terasové prkno WPC STRUKTURO vzhl.dřeva, plné čoko.hnědé 20x145x3000mm
Číslo výrobku 6829824Popis výrobku
Číslo výrobku 6829824
Terasová prkna KOVALEX WPC STRUKTURO
Díky jasně identifikovatelnému profilu a efektu dřeva nebo v silně strukturovaném rustikálním vzhledu působí terasová prkna WPC KOVALEX STRUKTURO jako kus přírody. Díky intenzivní barvě a texturovanému povrchu získávají terasová prkna svůj jedinečný charakter. Oproti tomu francouzský profil nabízí jasné a nezaměnitelné linie. Terasová WPC prkna KOVALEX STRUKTURO má plný profil a lze je instalovat oboustranně. Díky různým texturám povrchu si můžete vybrat mezi reliéfní úpravou nebo čistými, rovnými liniemi (jemné drážkování/vzhled dřeva, jemné drážkování/rustik, jemné drážkování/francouzský profil).
Povrchová úprava
Matný povrch - hedvábně matný povrch, světlejší barvy, matný pocit, méně citlivý na skvrny
WPC TERASOVÁ PRKNA KOVALEX
Kdybyste měli pouze jedno přání, jaká by měla být Vaše nová terasa? Odolná, stabilní, snadno udržovatelná a snadno se instaluje? To vše kombinují terasová prkna z WPC KOVALEX - dřevo plastový kompozit vyrobený ze 70% dřeva a 30% plastu. WPC terasová prkna kombinují to nejlepší ze dvou složek - mají dlouhou životnost stejně jako syntetické materiály a zároveň působí příjemně a robustně jako dřevo.
Vysoce odolné s dlouhou životností
Terasy KOVALEX jsou absolutně odolné, protože jsou odolné vůči vodě, mrazu, horku, plísním, hmyzu i termitům! Navzdory minimálním požadavkům na péči mají terasová prkna KOVALEX velice dlouhou životnost srovnatelnou s třídou odolnosti 1* pro masivní dřevo.
Střídání ročních období není žádný problém! Všude, kde dřevo dosáhne svých limitů, jsou WPC terasová prkna KOVALEX daleko napřed.
Přirozený vzhled
Terasová prkna WPC se téměř vizuálně neliší od pravých dřevěných prken. Používají se stejně jako dřevo, a proto mají všestranné využití.
Příjemné na boso - BAREFOOT FRIENDLY
Matná a neošetřená terasová prkna WPC KOVALEX se díky uzavřenému povrchu netřepí. Kartáčovaná prkna mají mírně zdrsněný povrch, který jim dodává přirozený vzhled. U této povrchové úpravy je možné uvolňování jednotlivých malých dřevěných vláken.
Protiskluzová - NON-SLIP
Pokud budete Vaši terasu KOVALEX pravidelně čistit a udržovat, Vaše prkna zůstanou protiskluzová za sucha i vlhka.
Snadná údržba
Není nutná žádná předběžná úprava ani pravidelné natírání. Postačí očistit vodou s neutrálním čisticím prostředkem.
A co životní prostředí?
Výroba terasových prken WPC KOVALEX se řídí hlavním principem udržitelnosti - používání obnovitelných materiálů - dřevo z udržitelného lesnictví. Terasová prkna jsou také 100% recyklovatelná a neobsahují žádné PVC (100% PVC FREE). Certifikace PEFC, EPD, 100% PVC FREE, Security for children, Verantwortungsvoll HOLZ NUTZEN, těžko hořlavý Cfl-s1 dle EN 13501-1:2018-12).
Údaje výrobce
Kosche Holzwerkstoffe GmbH & Co. KG
Bövingen 100
53804 Much
info@kosche.de
4002718791108
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Matovaná |
| Druh dřeva: | Borovice |
| Materiál: | WPC |
| Třída odkapávání dle EN 13501-1: | Bez plamenně hořících kapek/částic (d0) |
| Druh: | Prkna |
| Obsah (ks): | 1 ks |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Izolace kročejového zvuku: | Bez izolace kročejového hluku |
| Provedení: | Deska |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 1 - Vysoce odolné |
| Druh pokládky: | Plovoucí instalace |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Nesnadno hořlavé (Bfl, Cfl) |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 9,6 kg |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 3,00 m |







