KOVALEX Terasové prkno WPC EXKLUZIV matné čoko.hnědé 26 x 145 x 3000 mm
Číslo výrobku 5429030Popis výrobku
Číslo výrobku 5429030
Terasová prkna KOVALEX WPC EXKLUZIV
Pro terasová prkna WPC KOVALEX EXKLUZIV byl záměrně použit konvenční tvar profilu. Původní charakter dřevěného povrchu je tak ještě lépe vyjádřen a vzniká povrchový efekt téměř shodný s efektem klasické dřevěné terasy. Terasová prkna EXKLUZIV mají dutý profil a lze je pokládat na obě strany. Díky různým tvarům drážek máte na výběr mezi vysoce kontrastními velkými drážkami a rovnoměrnými liniemi.
Možné povrchové úpravy
Neošetřený povrch - lehce lesklý povrch, intenzivní barvy, hladký pocit, méně citlivý na skvrny
Matný povrch - hedvábně matný povrch, světlejší barvy, matný pocit, méně citlivý na skvrny
Kartáčovaný povrch - matný povrch, světlá barva, hrubý pocit, výrazný přírodní vzhled
WPC TERASOVÁ PRKNA KOVALEX
Kdybyste měli pouze jedno přání, jaká by měla být Vaše nová terasa? Odolná, stabilní, snadno udržovatelná a snadno se instaluje? To vše kombinují terasová prkna z WPC KOVALEX - dřevo plastový kompozit vyrobený ze 70% dřeva a 30% plastu. WPC terasová prkna kombinují to nejlepší ze dvou složek - mají dlouhou životnost stejně jako syntetické materiály a zároveň působí příjemně a robustně jako dřevo.
Vysoce odolné s dlouhou životností
Terasy KOVALEX jsou absolutně odolné, protože jsou odolné vůči vodě, mrazu, horku, plísním, hmyzu i termitům! Navzdory minimálním požadavkům na péči mají terasová prkna KOVALEX velice dlouhou životnost srovnatelnou s třídou odolnosti 1* pro masivní dřevo.
Střídání ročních období není žádný problém! Všude, kde dřevo dosáhne svých limitů, jsou WPC terasová prkna KOVALEX daleko napřed.
Přirozený vzhled
Terasová prkna WPC se téměř vizuálně neliší od pravých dřevěných prken. Používají se stejně jako dřevo, a proto mají všestranné využití.
Příjemné na boso - BAREFOOT FRIENDLY
Matná a neošetřená terasová prkna WPC KOVALEX se díky uzavřenému povrchu netřepí. Kartáčovaná prkna mají mírně zdrsněný povrch, který jim dodává přirozený vzhled. U této povrchové úpravy je možné uvolňování jednotlivých malých dřevěných vláken.
Protiskluzová - NON-SLIP
Pokud budete Vaši terasu KOVALEX pravidelně čistit a udržovat, Vaše prkna zůstanou protiskluzová za sucha i vlhka.
Snadná údržba
Není nutná žádná předběžná úprava ani pravidelné natírání. Postačí očistit vodou s neutrálním čisticím prostředkem.
A co životní prostředí?
Výroba terasových prken WPC KOVALEX se řídí hlavním principem udržitelnosti - používání obnovitelných materiálů - dřevo z udržitelného lesnictví. Terasová prkna jsou také 100% recyklovatelná a neobsahují žádné PVC (100% PVC FREE). Certifikace PEFC, EPD, 100% PVC FREE, Security for children, Verantwortungsvoll HOLZ NUTZEN, těžko hořlavý Cfl-s1 dle EN 13501-1:2018-12).
Údaje výrobce
Kosche Holzwerkstoffe GmbH & Co. KG
Bövingen 100
53804 Much
info@kosche.de
4002718720269
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Matovaná |
| Druh dřeva: | Borovice |
| Materiál: | WPC |
| Druh: | Prkna |
| Obsah (ks): | 1 ks |
| Tloušťka: | 2,6 cm |
| Barva: | Čokoláda |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Izolace kročejového zvuku: | Bez izolace kročejového hluku |
| Provedení: | Deska |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 1 - Vysoce odolné |
| Druh pokládky: | Plovoucí instalace |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Nesnadno hořlavé (Bfl, Cfl) |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,6 kg |
| Výška: | 3,00 m |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 2,6 cm |













