Konstrukční hranol jehličnaté dřevo, Mediterran, 200 x 4,5 x 7 cm
Číslo výrobku 5852488Popis výrobku
Číslo výrobku 5852488
Konstrukční hranol je určený pro stavbu teras a balkónů, ploty, zástěny, dřevěné koncepty a další. Hranol je vyroben z jehličnatého dřeva v odstínu Mediterran, které je vhodné k použití do interiéru i exteriéru.
Certifikace PEFC
PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. PEFC prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečuje v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4021452038812,4000868810885
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nosná konstrukce |
| Materiál: | Jehličnaté dřevo |
| Tloušťka: | 4,5 cm |
| Barva: | Mediteránní |
| Povrchová úprava: | Impregnované |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,65 kg |
| Výška: | 4,5 cm |
| Šířka: | 2,00 m |
| Hloubka: | 7,0 cm |





