Konstrukční hranol douglaska přírodní 2000 x 45 x 70 mm
Číslo výrobku 2955508Popis výrobku
Číslo výrobku 2955508
Konstrukční hranol vhodný pro výstavbu spodních konstrukcí teras. Hranol je ze dřeva douglaska, které je velmi odolné a nepotřebuje další ošetření. Douglaska odolává napadení houbami a hmyzem, díky obsaženým přírodním látkám. Pro větší odolnost se doporučuje zabránit přímému kontaktu dřeva se zemí.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868800039,4021452274036
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nosná konstrukce |
| Materiál: | Douglaska |
| Tloušťka: | 4,5 cm |
| Barva: | Přírodní |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,20 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |
POZOR! VYOBRAZENÍ PRODUKTU SE MŮŽE MÍRNĚ LIŠIT OD SKUTEČNOSTI!





