GS Terrassen Univerzální terasový šroub, nerezová ocel, 100 ks, 5 x 50 mm A4
Číslo výrobku 5854948Popis výrobku
Číslo výrobku 5854948
GS Terassen terasový šroub 5 mm x 50 mm A4 se používá k viditelnému připevnění dřevěných prken na nosnou dřevěnou konstrukci. I-hvězda zajišťuje ideální přenos síly a optimalizovaná špička vrtáku zajišťuje rychlé zachycení ve dřevě. Šroub je odolný vůči taninu a soli při montáži v pobřežních oblastech.
Údaje výrobce
GS Terrassen Montagesysteme
Grille 44b
32423 Minden
t.borrmann@terrassen-montagesysteme.de
4251236414253
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Příslušenství |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Tloušťka: | 0,5 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 5 mm |
| Hloubka: | 5 mm |









