GS Terrassen Univerzální klip BASE pro hliníkové konstrukce, 100 ks
Číslo výrobku 6713895Popis výrobku
Číslo výrobku 6713895
Univerzální klipy BASE představují neviditelné upevnění dřevěných palubek s H-drážkou a jsou vhodné pro dřevo s nízkým bobtnáním a smršťováním. Klipy jsou dodávány včetně lakovaných a černěných 4,2 mm samovrtných šroubů buď pro dřevěné nebo hliníkové spodní konstrukce. Balení obsahuje 100 klipů.
Údaje výrobce
GS Terrassen Montagesysteme
Grille 44b
32423 Minden
t.borrmann@terrassen-montagesysteme.de
4260422236340
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Materiál: | Plast |
| Třída odkapávání dle EN 13501-1: | Bez plamenně hořících kapek/částic (d0) |
| Druh: | Upevnění podlahových prken |
| Tloušťka: | 0,6 cm |
| Barva: | Černá |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Izolace kročejového zvuku: | Bez izolace kročejového hluku |
| Provedení: | Deska |
| Třída trvanlivosti dle EN 350-2: | 1 - Vysoce odolné |
| Třída reakce na oheň dle EN 13501-1: | Nesnadno hořlavé (Bfl, Cfl) |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |









