OBI Termostatická vanová napouštěcí baterie Zeden chromovaná

Číslo výrobku 5530167

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Termostatické vodovodní baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5530167

Kvalitní OBI Deco-Line termostatická vanová napouštěcí baterie z řady Zeden vám umožní zažít uvolněný požitek z koupání a sprchování při konstantní teplotě vody, i když se budou v domě současně používat i jiná odběrná místa. Nastavení teploty šetří energii, neboť odpadá nepříjemná ruční následná regulace. Vodovodní baterie reguluje kolísání tlaku a teploty samočinně a nepozorovaně. Chytrý prvek proti opaření: Nastavování teploty se zastaví na 38 °C. Budete-li chtít nastavit vyšší teplotu, můžete otáčet dál teprve po aktivaci odpovídajícího tlačítka. Její jednoduchý, přímočarý design v moderním, velmi lesklém vzhledu se hodí do každé koupelny a vytvoří pěkný akcent. Vodovodní baterie je vyrobena z mosazi a přesvědčí vás svou výraznou robustností a odolností proti korozi. Kvalitní vzhled jí propůjčuje také lesklý, chromovaný povrch.

Kvalitní vodovodní baterie s pohodlným ovládáním
Integrovaný přepínač pro vanovou a sprchovou funkci přepne přítok vody z vany do sprchy. Jde ovládat zlehka i mokrými prsty. Připojení se provádí pomocí dvou S-přípojek, které jsou součástí dodávky. Přívody na stěně zakrývají dvě rozety. Směšovací tryska na výtokovém ramínku vytváří měkký proud vody, který nestříká. Přimíchávání vzduchu probíhá nepozorovaně a usnadňuje šetření vodou. Kvalitní kartuš obstála úspěšně v kvalitativní zkoušce.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Úspora vody:Ne
Typ:Pro vanu
Barva:Chrom
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,38 kg
Výška:17,4 cm
Šířka:27,3 cm
Hloubka:16,8 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru