20.1.2021 2:26


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

baliv Termostatická vanová vodovodní baterie WA-5020 chromovaná

Číslo výrobku 5530191

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Termostatické vodovodní baterie

Popis výrobku

Číslo výrobku 5530191

Intenzivní relaxace nebo čirá radost z koupání: Naše baliv termostatická vanová vodovodní baterie WA-5020 bude spolehlivě sloužit vám i vaší rodině a provázet vás každodenním životem. A abyste si mohli svou oázu klidu užívat bez starostí, jde u naší vodovodní baterie kvalita, design a funkce ruku v ruce.

baliv - stvořena pro život
Čistý a nadčasový design vanové vodovodní baterie se bude líbit celé rodině a hodí se do moderních i klasických koupelen. Pěkný vzhled však pro nás není všechno. Naše vodovodní baterie byla stvořena pro skutečný život a udělá vám ho pohodlnější a jednodušší.
A proto jsme do ní zabudovali mnoho užitečných věcí: Vanová vodovodní baterie je vybavena termostatem. Díky němu zůstane teplota vody přesně taková, jakou si nastavíte, a náhle se nezmění, takže se nespálíte ani nedostanete šok z ledové vody. A navíc šetří i vodu! Díky naší technologii Cool Feel zůstane vodovodní baterie vždy příjemně chladná a můžete se jí dotýkat, aniž byste si popálili prsty. Dalším bezpečnostním prvkem je ochrana proti opaření. Budete-li si chtít nastavit teplotu vyšší než 38 °C, musíte nejprve stisknout tlačítko a teprve potom budete moct otáčet dál.

Protože chcete koupelnu, která vám dlouho vydrží
V naší výrobě klademe přirozeně důraz na používání pouze kvalitních materiálů. Myslíme si totiž, že vodovodní baterie by měla nejen dobře vypadat, ale být i robustní a trvanlivá. Proto je vyrobena ze solidní mosazi. Její hezký vzhled jí propůjčuje chromovaný povrch. Všechny součásti naší vodovodní baterie, které přicházejí do kontaktu s pitnou vodou, splňují proto vysoké hygienické standardy aktuálního nařízení o pitné vodě Spolkového úřadu pro ekologii (UBA) a Německého plynárenského a vodárenského svazu (DVGW). A protože teď už víte, jak velký důraz klademe na kvalitu, asi vás ani nepřekvapí, že pětiletá záruka je pro nás samozřejmostí.

Voda teče obratem ruky
Směšovací tryska vytváří příjemně měkký proud vody. Kromě toho jsme pro vás zabudovali kvalitní kartuš s keramickými těsnicími kroužky. Požitek z koupání tak může začít ihned po instalaci. A aby vám nezabrala montáž moc času, přiložili jsme k vodovodní baterii veškerý materiál, který budete potřebovat.

Součást dodávky
baliv termostatická vanová vodovodní baterie WA-5020
Rozety
S-přípojky
upevňovací materiál

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Úspora vody:Ne
Série:Série č. 20
Typ:Vanové
Barva:Chrom
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,75 kg
Výška:6,0 cm
Šířka:30,9 cm
Hloubka:19,6 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru