Spax Terasový vrut s válcovou hlavou T-Star plus T25, ocel A2, 5 x 40 mm, 125 ks
Číslo výrobku 6404560Popis výrobku
Číslo výrobku 6404560
Vruty s válcovou hlavou Spax a pohonem T-Star plus lze snadno zapustit do dřeva a díky malému průměru hlavy umožňují téměř neviditelné spojení. Tyto vruty jsou obzvláště oblíbené v dřevostavbách nebo terasových aplikacích. Díky materiálu z nerezové oceli A2 jsou ideální pro exteriérové použití. Nejsou ale odolné vůči mořské vodě a kyselinám.
Pohon T-Star plus
Speciální pohon vrutů T-Star plus ve tvaru šesticípé hvězdy, ve srovnání s méně přesnými typy, jako je Philips je mnohonásobně větší a bity T-Star vždy perfektně sedí. Pohon T-Star plus se vyznačuje velmi dobrým přenosem síly, zabraňuje nepříjemnému vyklouznutí bitů z hlavy vrutu a umožňuje snadnou a extrémně rychlou práci.
Hrot CUT
Hrot CUT umožňuje šroubování bez předvrtání v závislosti na typu dřeva. Toho je dosaženo speciálním hrotem. Čtvercová hrana vytlačuje vlákna dřeva a zajišťuje rychlé uchopení. To účinně zabraňuje spojování materiálu a snižuje šroubovací moment. Pro tvrdé dřevo doporučujeme použít vruty s hrotem 4CUT.
Nerezová ocel A2
Zkratka A2 pro naše vruty z nerezové oceli pochází z ocelové slitiny. Slitina (Austentin) se skládá ze směsi železa, uhlíku, prvků chrómu, niklu a molybdenu. Číslo 2 označuje jakost slitiny tj. obsah chrómu a niklu. Nerezové vruty z oceli A2 nabízejí vysokou úroveň ochrany proti korozi a střední pevnost, ale jejich odolnost vůči mořské vodě a kyselinám je nízká. S našimi vruty z nerezové oceli A2 jste připraveni na téměř všechny stavební projekty mimo pobřeží.
Údaje výrobce
SPAX International GmbH & Co. KG
Kölner Straße 71-77
58256 Ennepetal
info@spax.com
4003530190049
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hlava: | Válcová hlava |
| Povrch: | Odolný vůči korozi |
| Obsah Balení: | 125 ks |
| Pohon: | Spax T-Star plus |
| Vytvrzené: | Nevytvrzené |
| Průměr závitu (mm): | 5,0 mm |
| Délka závitu (mm): | 22 mm |
| Průměr hlavy (mm): | 7,0 mm |
| Materiál Šrouby: | Nerezová ocel A2 |
| Kvalita materiálu Šrouby: | Ostatní |
| Tvar hrotu Šrouby: | Ostatní |
| Podložka: | Bez podložky |
| Druh závitu: | Částečný závit |
| Délka: | 40 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 533 g |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 4,7 cm |







