4.6.2020 13:04


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska z mrazuvzdorné dlažby přírodní kámen kvarcit béžová 60 cm x 60 cm

Číslo výrobku 5492376

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Terasové dlaždice a chodníkové dlaždice

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5492376

Terasová deska z přírodního kamene kvarcit z mrazuvzdorné dlažby se ideálně hodí pro kreativní úpravu teras a chodníků. Vyznačuje se univerzálními možnostmi použití a nejvyšší kvalitou.

Moderní a tvarově krásný design
Terasová deska zaujme moderním, přírodním designem ve vzhledu béžového přírodního kamene. Vyznačuje se nadčasovým vzhledem a umožní vám individuální i elegantní ztvárnění. Čtvercový formát 60 cm x 60 cm vytvoří harmonický celkový vzhled a postará se o šarmantní a útulnou atmosféru.

Výhody materiálu
Kvalitní mrazuvzdorná dlažba vám nabízí obzvláště robustní obklad odolný vůči povětrnostním vlivům, vhodný pro terasy a chodníky. Díky vysoce protiskluzovému povrchu a ochraně proti námraze je chůze po deskách bezpečná za každého počasí. Povrch je glazovaný a umožňuje jednoduché čištění a snadnou údržbu. Vysoká odolnost vůči otěru a absolutní odolnost vůči UV záření optimálně završují všechny výhody.

Univerzální možnosti použití
Terasová deska přírodní kámen kvarcit je vhodná pro pokládku v interiéru i exteriéru. Individuální provedení lze realizovat na opěrných podložkách, příp. terčích, klasicky do vrstvy lepidla nebo s drenážní maltou, jakož i volně položené do štěrkového lože, písku nebo trávy. Budete tak mít neomezené možnosti uspořádání a můžete vytvořit jedinečné akcenty pro váš domov.

Proč krytina pro terasy z mrazuvzdorné dlažby?
Terasové desky z mrazuvzdorné dlažby jsou díky pevně lisovanému materiálu obzvláště kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost. Díky odolnosti proti UV záření se dlouho zachovají barvy a protiskluzový povrch umožňuje bezpečný pohyb i za mokra.

Péče o desky mrazuvzdorné dlažby
Díky pravidelnému čištění si mrazuvzdorná deska zachová dlouhou životnost a udržovaný vzhled. K tomu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem.

Upozornění k pokládce
Díky nízké hmotnosti desek se mrazuvzdorná dlažba snadno pokládá a hodí se k pokládce na drenážní maltu, volné štěrkové lože nebo na nožky. S vhodnými distančními křížky do spár použitými jako pomůcka se dosáhne rovnoměrné šířky spár 3 - 5 mm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Kvalita povrchu:Glazurované
Druh:Jemná kamenina
Barevný odstín:Béžová
Tlouška:2 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:16,5 kg
Výška:2,0 cm
Šířka:60,0 cm
Hloubka:60,0 cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru