31.5.2020 15:58


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska z mrazuvzdorné dlažby a betonu Manhattan tmavě šedá 60 x 60 x 4cm

Číslo výrobku 5666391

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Terasové dlaždice a chodníkové dlaždice

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5666391

Terasová deska Manhattan z mrazuvzdorné dlažby a betonu se ideálně hodí pro úpravu teras a chodníků. Je vhodná také pro volnou pokládku na trávník a zaujme zvlášť snadno ošetřovatelným, mrazuvzdorným a neklouzavým povrchem. Díky nízké hmotnosti se snadno pokládá a přepravuje. Pomocí těchto atraktivních terasových desek vytvoříte individuální atmosféru.

Proč krytina pro terasy z mrazuvzdorné dlažby a betonu?
Terasové desky z mrazuvzdorné dlažby a betonu jsou díky pevně lisovanému materiálu obzvláště kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům.Tloušťka podkladové desky z betonu je 3 cm a dlažby 1 cm. Celková tloušťka lisované dlažby je 4 cm Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost.
Díky odolnosti proti UV záření zůstávají barvy dlouhodobě zachované a neklouzavost umožňuje i za mokra bezpečný pohyb.

Péče o desky z mrazuvzdorné dlažby a betonu
Pravidelné čištění zajišťuje dlouhou životnost desky z mrazuvzdorné dlažby a betonu a její udržovaný vzhled. K tomu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem.

Upozornění k pokládce
Díky nízké hmotnosti desek se mrazuvzdorná dlažba a beton snadno pokládá a hodí se k pokládce na drenážní maltu, volné štěrkové lože nebo na nožky. S vhodnými distančními křížky do spár použitými jako pomůcka se dosáhne rovnoměrné šířky spár 3 mm - 5 mm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Desky
Tlouška:4 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Výška:4,0 cm
Šířka:60,0 cm
Hloubka:60,0 cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru