15.8.2020 22:26


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska mrazuvzdorné dlažby Timberwood Natural 120 cm x 30 cm x 2 cm 2 ks

Číslo výrobku 5440953
  • Obsah balíku: 0,72 m2
  • Formát: 120 cm x 30 cm
  • Mrazuvzdorná, otěr 4, R11
Informace o výrobku
 
791,28
1 099,- Kč / m2
odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5440953

Terasová deska mrazuvzdorné dlažby Timberwood je ideální pro úpravu teras a chodníků. Je vhodná také pro volnou pokládku na trávník. Terasová dlažba Timberwood upoutává zvlášť snadno ošetřovatelným, mrazuvzdorným a neklouzavým povrchem. Díky nízké hmotnosti se snadno pokládá a přepravuje. Pomocí této atraktivní terasové dlažby je možné vytvořit úžasnou atmosféru. Mrazuvzdorná terasová dlažba je díky lisovanému materiálu zvlášť kvalitní a odolné vůči vlivům počasí. Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Pravidelné čištění zajišťuje dlouhou životnost mrazuvzdorné dlažby a jejich udržovaný vzhled. K tomu účelu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost. Díky odolnosti proti UV záření zůstávají barvy dlouhodobě zachované a neklouzavost umožňuje i za mokra bezpečný pohyb.
Díky nízké hmotnosti dlažby se mrazuvzdorná dlažba snadno pokládá a je vhodná k pokládce na drenážní maltu, volného štěrkového lože a na nožky.
Balení obsahuje: 2 kusy

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Kvalita povrchu:Glazurované
Druh:Desky
Barevný odstín:Písková béžová
Materiál:Mrazuvzdorná dlažba
Tloušťka:2 cm
Šířka:30 cm
Hloubka:120 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:18,6 kg
Výška:2,0 cm
Šířka:30,0 cm
Hloubka:120,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru