14.8.2020 3:58


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska mrazuvzdorné dlažby Mancester antracitová 60 cm x 60 cm x 2 cm, 2

Číslo výrobku 5536214
  • Mrazuvzdorná dlažba představuje obzvláště robustní terasovou nebo zahradní krytinu, která je odolná vůči vlivům počasí
  • Bezpečná chůze díky spolehlivé neklouzavosti a ochraně proti mrazu
  • Snadné čištění a údržba díky odolnému povrchu
  • Jednoduchá a rychl
Informace o výrobku
 
575,28
799,- Kč / m2
odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Popis výrobku

Číslo výrobku 5536214

Terasová deska Mancester z mrazuvzdorné dlažby v antracitové barvě představuje ideální desku pro individuální úpravu vašich teras a chodníků. Vyznačuje se vysokou kvalitou povrchu a lze ji flexibilně položit venku. Elegantní a nadčasový design přitom vytváří harmonickou a příjemnou atmosféru s jedinečným šarmem.

Výhody materiálu
Terasová deska je z odolné mrazuvzdorné dlažby, jež zaujme svým obzvláště robustním a snadno udržovatelným povrchem. Účinná protiskluzová úprava a intenzivní protimrazová ochrana dále zajišťují trvalou a spolehlivou bezpečnost při chůzi po deskách. Terasová deska má navíc velmi nízkou vlastní hmotnost, což umožňuje rychlou a bezproblémovou pokládku a přepravu.

Technické detaily
Obsah balení: 2 ks (0,72 m2)
Formát: 60 cm x 60 cm
Tloušťka: 2 cm

Proč krytina pro terasy z mrazuvzdorné dlažby?
Terasové desky z mrazuvzdorné dlažby jsou díky pevně lisovanému materiálu obzvláště kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost. Díky odolnosti proti UV záření se dlouho zachovají barvy a protiskluzový povrch umožňuje bezpečný pohyb i za mokra.

Péče o desky mrazuvzdorné dlažby
Díky pravidelnému čištění si mrazuvzdorná deska zachová dlouhou životnost a udržovaný vzhled. K tomu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem.

Upozornění k pokládce
Díky nízké hmotnosti desek se mrazuvzdorná dlažba snadno pokládá a hodí se k instalaci na drenážní maltu, volné štěrkové lože nebo na terče. S vhodnými distančními křížky do spár použitými jako pomůcka se dosáhne rovnoměrné šířky spár 3 - 5 mm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Kvalita povrchu:Glazurované
Druh:Desky
Barevný odstín:Antracit
Materiál:Mrazuvzdorná dlažba
Tloušťka:2 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:60 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:16,4 kg
Výška:2,0 cm
Šířka:60,0 cm
Hloubka:60,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru