3.6.2020 3:58


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska mrazuvzdorná dlažba Vero 2.0 přírodní/vzhled dřeva 40 cm x 120 cm

Číslo výrobku 5491667
  • Obsah balíku: 0,48 m2
  • Formát: 40 cm x 120 cm
  • Mrazuvzdorná, protiskluzová R11
  • Tloušťka: 2 cm
Informace o výrobku
 
623,52
1 299,- Kč / m2
odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5491667

Terasová deska Vero 2.0 z mrazuvzdorné dlažby se ideálně hodí pro kreativní úpravu teras a chodníků. Vyznačuje se univerzálními možnostmi použití a nejvyšší kvalitou.

Moderní a tvarově krásný design
Terasová deska zaujme elegantním, nadčasovým designem ve vzhledu přírodního dřeva. Tento barevný odstín je inspirován čerstvě opracovaným modřínovým dřevem a umožní vám individuální moderní ztvárnění. Obdélníkový formát 40 cm x 120 cm vytvoří harmonický celkový vzhled a postará se o šarmantní a útulnou atmosféru.

Výhody materiálu
Kvalitní mrazuvzdorná dlažba vám nabízí obzvláště robustní obklad odolný vůči povětrnostním vlivům, vhodný pro terasy a chodníky. Díky vysoce protiskluzovému povrchu a ochraně proti námraze je chůze po deskách bezpečná za každého počasí. Povrch je glazovaný a umožňuje jednoduché čištění a snadnou údržbu. Vysoká odolnost vůči otěru a absolutní odolnost vůči UV záření optimálně završují všechny výhody.

Univerzální možnosti použití
Terasová deska Vero 2.0 je vhodná pro pokládku v interiéru i exteriéru. Individuální provedení lze realizovat na opěrných podložkách, příp. terčích, klasicky do vrstvy lepidla nebo s drenážní maltou, jakož i volně položené do štěrkového lože, písku nebo trávy. Desky splňují kromě toho také požadavky na pokládku ve veřejných prostorách, takže se vám nabízí široké možnosti použití.

Proč zvolit obklad terasy z mrazuvzdorné dlažby?
Terasové desky z mrazuvzdorné dlažby jsou díky pevně slisovanému materiálu obzvláště kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost. Díky odolnosti proti UV záření se dlouho zachovají barvy a protiskluzový povrch umožňuje bezpečný pohyb i za mokra.

Péče o desky mrazuvzdorné dlažby
Díky pravidelnému čištění si mrazuvzdorná deska zachová dlouhou životnost a udržovaný vzhled. K tomu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem.

Upozornění k pokládce
Díky nízké hmotnosti desek se mrazuvzdorná dlažba snadno pokládá a hodí se k pokládce na drenážní maltu, volné štěrkové lože nebo na nožky. S vhodnými distančními křížky do spár použitými jako pomůcka se dosáhne rovnoměrné šířky spár 3 mm - 5 mm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Kvalita povrchu:Glazurované
Druh:Jemná kamenina
Barevný odstín:Světle šedá
Tlouška:2 cm
Šířka:40 cm
Hloubka:120 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:22,0 kg
Výška:2,0 cm
Šířka:120,0 cm
Hloubka:40,0 cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru