21.10.2019 15:01


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska mrazuvzdorná dlažba Vero 2.0 kámen antracitová 50 cm x 100 cm

Číslo výrobku 5491709
  • Obsah balíku: 0,50 m2
  • Formát: 50 cm x 120 cm
  • Mrazuvzdorná, protiskluzová R11
  • Tloušťka: 2 cm
Informace o výrobku
 
679,-
1 358,- Kč / m2
odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5491709

Terasová deska Vero 2.0 z mrazuvzdorné dlažby se ideálně hodí pro kreativní úpravu teras a chodníků. Vyznačuje se univerzálními možnostmi použití a nejvyšší kvalitou.

Moderní a tvarově krásný design
Terasová deska zaujme moderním, přírodním designem ve vzhledu antracitového kvarcitu. Vyznačuje se přirozeným vzhledem a umožní vám individuální i klasické ztvárnění. Obdélníkový formát 50 cm x 100 cm vytvoří harmonický celkový vzhled a postará se o šarmantní a útulnou atmosféru.

Výhody materiálu
Kvalitní mrazuvzdorná dlažba vám nabízí obzvláště robustní obklad odolný vůči povětrnostním vlivům, vhodný pro terasy a chodníky. Díky vysoce protiskluzovému povrchu a ochraně proti námraze je chůze po deskách bezpečná za každého počasí. Povrch je glazovaný a umožňuje jednoduché čištění a snadnou údržbu. Vysoká odolnost vůči otěru a absolutní odolnost vůči UV záření optimálně završují všechny výhody.

Univerzální možnosti použití
Terasová deska Vero 2.0 je vhodná pro pokládku v interiéru i exteriéru. Individuální provedení lze realizovat na opěrných podložkách, příp. terčích, klasicky do vrstvy lepidla nebo s drenážní maltou, jakož i volně položené do štěrkového lože, písku nebo trávy. Desky splňují kromě toho také požadavky na pokládku ve veřejných prostorách, takže se vám nabízí široké možnosti použití.

Proč zvolit obklad terasy z mrazuvzdorné dlažby?
Terasové desky z mrazuvzdorné dlažby jsou díky pevně slisovanému materiálu obzvláště kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost. Díky odolnosti proti UV záření se dlouho zachovají barvy a protiskluzový povrch umožňuje bezpečný pohyb i za mokra.

Péče o desky mrazuvzdorné dlažby
Díky pravidelnému čištění si mrazuvzdorná deska zachová dlouhou životnost a udržovaný vzhled. K tomu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem.

Upozornění k pokládce
Díky nízké hmotnosti desek se mrazuvzdorná dlažba snadno pokládá a hodí se k pokládce na drenážní maltu, volné štěrkové lože nebo na nožky. S vhodnými distančními křížky do spár použitými jako pomůcka se dosáhne rovnoměrné šířky spár 3 mm - 5 mm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku

Kvalita povrchu:
Glazurované
Druh:
Jemná kamenina
Barevný odstín:
Antracit
Tlouška:
2 cm
Šířka:
50 cm
Hloubka:
100 cm

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:
23,0 kg
Výška:
2,0 cm
Šířka:
50,0 cm
Hloubka:
100,0 cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.12.2019.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru