14.8.2020 4:54


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Terasová deska mrazuvzdorná dlažba Vero 2.0 cement šedá 80 cm x 80 cm

Číslo výrobku 5491717
  • Obsah balíku: 0,64 m2
  • Formát: 80 cm x 80 cm
  • Mrazuvzdorná, protiskluzová R11
  • Tloušťka: 2 cm
Informace o výrobku
 
895,36
1 399,- Kč / m2
odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5491717

Terasová deska Vero 2.0 z mrazuvzdorné dlažby se ideálně hodí pro kreativní úpravu teras a chodníků. Vyznačuje se univerzálními možnostmi použití a nejvyšší kvalitou.

Moderní a tvarově krásný design
Terasová deska zaujme moderním, světlým designem ve vzhledu cementově šedého betonu. Vyznačuje se nadčasovým vzhledem a umožní vám individuální i moderní ztvárnění. Čtvercový formát 80 cm x 80 cm vytvoří harmonický celkový vzhled a postará se o šarmantní a útulnou atmosféru s architektonickým charakterem.

Výhody materiálu
Kvalitní mrazuvzdorná dlažba vám nabízí obzvláště robustní obklad odolný vůči povětrnostním vlivům, vhodný pro terasy a chodníky. Díky vysoce protiskluzovému povrchu a ochraně proti námraze je chůze po deskách bezpečná za každého počasí. Povrch je glazovaný a umožňuje jednoduché čištění a snadnou údržbu. Vysoká odolnost vůči otěru a absolutní odolnost vůči UV záření optimálně završují všechny výhody.

Univerzální možnosti použití
Terasová deska Vero 2.0 je vhodná pro pokládku v interiéru i exteriéru. Individuální provedení lze realizovat na opěrných podložkách, příp. terčích, klasicky do vrstvy lepidla nebo s drenážní maltou, jakož i volně položené do štěrkového lože, písku nebo trávy. Desky splňují kromě toho také požadavky na pokládku ve veřejných prostorách, takže se vám nabízí široké možnosti použití.

Proč zvolit obklad terasy z mrazuvzdorné dlažby?
Terasové desky z mrazuvzdorné dlažby jsou díky pevně slisovanému materiálu obzvláště kvalitní a odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky této výrobě je možno realizovat povrchy se vzhledem dřeva, betonu nebo přírodního kamene, které jsou odolné proti poškrábání a odpuzují nečistoty. Dvěma dalšími výhodami materiálu jsou vysoká odolnost proti UV záření a neklouzavost. Díky odolnosti proti UV záření se dlouho zachovají barvy a protiskluzový povrch umožňuje bezpečný pohyb i za mokra.

Péče o desky mrazuvzdorné dlažby
Díky pravidelnému čištění si mrazuvzdorná deska zachová dlouhou životnost a udržovaný vzhled. K tomu by se měly používat čisticí prostředky bez tenzidů. V případě potřeby, například při znečištění mechem a řasami, je možné čištění vysokotlakým čističem se speciálním kartáčovým nástavcem.

Upozornění k pokládce
Díky nízké hmotnosti desek se mrazuvzdorná dlažba snadno pokládá a hodí se k pokládce na drenážní maltu, volné štěrkové lože nebo na nožky. S vhodnými distančními křížky do spár použitými jako pomůcka se dosáhne rovnoměrné šířky spár 3 mm - 5 mm.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Kvalita povrchu:Glazurované
Druh:Desky
Barevný odstín:Šedá
Materiál:Mrazuvzdorná dlažba
Tloušťka:2 cm
Šířka:80 cm
Hloubka:80 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:29,2 kg
Výška:79,5 cm
Šířka:79,5 cm
Hloubka:2,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru