Euro Stone Terasová dlaždice FZG Manhattan, béžová, 60 x 60 x 2 cm, 2 ks
Číslo výrobku 1211341Popis výrobku
Číslo výrobku 1211341
Terasové dlaždice Euro Stone z porcelánové kameniny jsou vyrobeny z jemně zpracovaných přírodních jílových surovin, lisovaných za sucha a hustě vypálených.
Dlaždice jsou mrazuvzdorné a odolné vůči povětrnostním vlivům, stálobarevné a světlostálé a mají nízkou nasákavost (<0,5 %). Povrch dlaždic je neklouzavý a oděruvzdorný, odolný kyselinám a louhům a snadno se udržuje (jednoduché čištění vodou a kartáčem/kartáčem, v případě potřeby vodou s jemným čističem do exteriérů). Dlaždice mají glazovaný povrch, proto je není možné impregnovat ani tmelit.
Abyste zabránili posouvání dlaždic, omezte volné úpravy bočních povrchů profilovými lištami, lemovacími kameny nebo palisádami. Při napojování na pevné díly (stěny domu, zídky, apod.) počítejte s dostatečnou dilatační spárou cca 8-10 mm. Jednotlivé dlaždice můžete řezat např. řezačkou na dlaždice, úhlovou bruskou nebo strojem pro řezání za mokra.
Parametry:
- Rozměry: 60 x 60 cm
- Tloušťka: 2 cm
- Obsah balení: 0,72 m2 (2 ks)
- Rektifikovaná (seříznutá na přesný rozměr): ano
- Třída protiskluznosti: R10 (normální součinitel adhezního tření, úhel sklonu 10-19°)
Údaje výrobce
Happe Handelszentrale GmbH & Co. KG
Bosfelder Weg 25
33378 Rheda-Wiedenbrück
info@happe-gruppe.de
4330542077748
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Kvalita povrchu: | Povrstvené |
| Barevný odstín: | Béžová |
| Materiál: | Dlažba z jemné kameniny |
| Druh: | Terasové dlaždice |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 16,8 kg |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 60,0 cm |
UPOZORŇUJEME, ŽE HMOTNOST NETTO UVEDENÁ POD TECHNICKÝMI PARAMETRY VÝROBKUUDÁVÁ VÁHU ZA 1 KS DLAŽDICE/OBKLADU, NIKOLI ZA CELÉ BALENÍ!











