17.1.2021 17:44


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Kovalex WPC Terasové prkno plný profil 2,6 cm x 14,5 cm šedohnědé

Číslo výrobku 1191774
  • Bez tvorby trhlin a třísek
  • Časově nenáročná a snadná montáž
  • Bez PVC a recyklovatelná
Informace o výrobku

Barva:

 
359,-
2 475,86 Kč / m2
Odstupňovaná cena

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Popis výrobku

Číslo výrobku 1191774

Kovalex WPC Terasové prkno působí stejně přirozeným jakož i estetickým a pěkným dojmem. Prkno se strukturou vypadá díky svému jasně viditelnému průběhu vláken jako přírodní rostlé dřevo a stejný pocit nabízí i na dotyk. Navíc přináší výhody kvalitního materiálu ze dřeva a polymeru. WPC terasová prkna jsou vyrobena ze 70 procent ze dřeva a ze 30 procent z plastu a vyznačují se vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Ze zadní strany jsou terasová prkna jemně rýhovaná a mohou se tudíž pokládat i opačně. Jsou příjemná pro bosou chůzi, neboť nedochází k tvorbě trhlin ani třísek, a jsou odolnější proti hmyzu, houbám a mechu než masivní dřevo. Navíc jsou ekologická, neboť neobsahují PVC a jsou recyklovatelná. Lze je čistit jednoduše vodou nebo vysokotlakým čističem. Montáž terasových prken je kromě toho i snadná a časově nenáročná. Prkna není nutné předem ošetřovat.

WPC terasová prkna lze dodat dle přání v rozměrech od 1 m do 6 m.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Fošny
Materiál:WPC
Tloušťka:2,6 cm
Šířka:14,5 cm
Barva:Šedohnědá
Povrchová úprava:Neošetřené
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:3,81 kg
Výška:2,6 cm
Šířka:14,5 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru