Květináč glazovaný terakota, modrý, pr. 18 x 18 cm
Číslo výrobku 6543359Popis výrobku
Číslo výrobku 6543359
Glazovaný květináč lze umístit před vstupní dveře, na balkon nebo do obytného prostoru. Hodí se k osázení květinami, rostlinami a bylinkami. Kulatý květináč z terakoty se přitom vyznačuje moderní barvou. Má otvor ve dně pro odtok přebytečné zálivky. Materiál se vyznačuje odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Takže je vhodný pro venkovní i vnitřní použití.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124056585,4007876546461
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Zelená |
| Povrch: | Lesklé provedení |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,00 kg |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 18,0 cm |
| Hloubka: | 18,0 cm |





