Deroma Květináč Cono White Garden průměr 26 cm terakota
Číslo výrobku 1049493Popis výrobku
Číslo výrobku 1049493
Deroma květináč Cono je klasický květináč pro vaše rostliny a květiny. Zaujme svým čistým a jasným designem.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232455516
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Terakota |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Oválný |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,60 kg |
| Výška: | 23,7 cm |
| Šířka: | 25,7 cm |
| Hloubka: | 25,7 cm |





