Deroma Květináč Cono White Garden pr. 21 cm terakota
Číslo výrobku 1048990Popis výrobku
Číslo výrobku 1048990
Deroma květináč Cono je klasický květináč pro Vaše rostliny a květiny. Zaujme svým čistým a jasným designem.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232952558
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Terakota |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Oválný |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,50 kg |
| Výška: | 19,4 cm |
| Šířka: | 21,0 cm |
| Hloubka: | 21,0 cm |





