Deroma Květináč Cilindro Bordato Cotto terakota pr. 12 x 9 cm
Číslo výrobku 5338926Popis výrobku
Číslo výrobku 5338926
Květináče Deroma Bordato jsou klasické květináče pro vaše rostliny. Zaujmou svým nadčasovým a klasickým designem. Květináče Bordato jsou k dispozici v několika velikostech a barevných provedeních - Bordato White, Bordato Grafite a Bordato Red.
Aby terakotové nádoby přečkaly zimu, musíte je na zimu připravit. To znamená, že musíte před zimou odstranit misku a postavit terakotovou nádobu na patky, aby bylo zajištěno, že dešťová voda a tající sníh mohou odtékat a nezamrznou. Pokud voda zamrzne, zemina se roztáhne a hliněná nádoba praskne.
Při osazování terakotové nádoby umístěte přes otvor nádoby vrstvu hliněných střepů nebo keramzitu. Tím zajistíte, že zemina otvor neucpe a v zimě je tak zaručeno bezpečné odtékání vody a tajícího sněhu. Na jaře a v létě zajišťuje vrstva keramzitu nebo hliněných střepů dobrou cirkulaci vzduchu v nádobě, což je ostatně prospěšné pro kořeny rostlin.
Údaje výrobce
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
726232005599
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 345 g |
| Výška: | 9,1 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 12,0 cm |









