Degrea Terakotový květináč Vaso Palladio VG, pr. 14 x 12 cm
Číslo výrobku 4510707Popis výrobku
Číslo výrobku 4510707
Vaso Palladio je vypouklý kónický květináč s horním vyšším ozdobným okrajem (model ART.17). Je vyroben z panenského jílu dávkovaného a mletého suchým způsobem, který zaručuje hladký povrch, správnou pórovitost a vynikající mechanickou odolnost. Je vhodný do venkovních prostor - je odolný vůči mrazu. Barva: šedá. Vhodnou podmiskou je VULCANO.
DEGREA TERRACOTTA VULCANO GRAFFIATA
Graffiato (poškrábaná) je moderní řada květináčů, která spojuje tradici a modernost díky svým tvarům, estetice a výběru materiálu, který je zároveň starobylý i moderní. Exkluzivní (a z tohoto důvodu často napodobované) škrábané zpracování okrajů dodává květináčům eleganci, přidává dekorativní prvek jejich tradičním hladkým tvarům, které je činí agilnějšími a ornamentálnějšími vůči okolnímu prostředí. Přirozený efekt barevného kontrastu mezi okrajem a spodní částí květináče je zvláštností této řady italského výrobce DEGREA.
Vulcano graffiato kombinuje vlastnosti graffiata se zvláštním zbarvením, ne jednotným, ale téměř ručně zpracovaným povrchem. Výrobky ze série Vulcano jsou velmi vhodné pro moderní domy, plné světla a zachovávají vlastnosti terakoty vyráběné společností DEGREA: elegantní kvalitu a špičkovou odolnost vůči povětrnostním vlivům.
Údaje výrobce
Degrea SpA
Via Chiaroni 1241
Rovigo Province
45030 San Martino di Venezze
degrea@degrea.com
8027284029840
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ: | Květináče |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Materiál: | Terakota |
| Tvar: | Kulatý |
| Samozavlažování: | Bez funkce zavlažování |
| UV ochrana: | Odolnost vůči UV záření |
| Odolnost vůči povětrnostním vlivům: | Odolné vůči povětrnostním vlivům |
| Použití: | Interiér a exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 565 g |
| Výška: | 11,8 cm |
| Šířka: | 14,4 cm |
| Hloubka: | 14,4 cm |





