E2 LED Svítidlo do vlhkého prostoru Lite L 36W 3900lm 4000K IP65 1500x43x32 mm
Číslo výrobku 6524656Popis výrobku
Číslo výrobku 6524656
LED svítidlo do vlhkého prostoru Lite má moderní design s nepřímým osvětlujícím efektem. Možnost venkovní montáže, jednoduchá montáž, včetně montážních svorek. Vhodné pro osvětlení garáží, sklepů a díky svému tenkému tvaru i kuchyňské linky.
Neutrální bílá pro běžné aktivity
Neutrální bílá barva světla bývá označována také jako denní bílá, protože se podobá dennímu světlu po velkou část dne v našich klimatických podmínkách. Je to "zlatá střední cesta". Tuto barvu světla můžete použít i na místech, kde chcete pracovat, ale i tam, kde chcete odpočívat. Vhodná je k osvětlení kuchyně, koupelny, pracovny nebo i do dětského pokoje. Neutrální bílá barva světla se využívá i při osvětlení terasy, obchodů, kanceláře nebo lékařských ordinací.
Stupeň krytí IP65
Zařízení se stupněm krytí IP65 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku jakýmkoliv nástrojem či pomůckou, jsou úplně odolná proti vniknutí prachu a zároveň jsou chráněna proti tryskající vodě ze všech úhlů. Zařízení s krytím IP65 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Technické parametry:
- Světelný zdroj: LED (nelze vyměnit)
- Životnost: L70/B50 (25°C) - 25.000 hodin
- Výkon: 36 W
- Světelný tok: 3900 lm
- Reprodukce barev: CRI = 81
- Barva světelného zdroje: 4000 K (neutrální bílá)
- Svícení: přímé a nepřímé
- Symetrie: symetrická
- Úhel svícení: 150°
- Stmívatelné: ne
- Předřadný přístroj: Napájecí LED zdroj (nevyměnitelný)
- Napětí: 220-240V AC / 50Hz
- Připojení svítidla: Svorkovnice 2-pólová
Materiál:
- Barva: bílá
- Tělo světla: Polykarbonát
- Kryt: Polykarbonát opál
Ochrana:
- Stupeň krytí: IP 65
- Třída ochrany: SK II ochrana izolace
- Teplotní rozsah: -15 °C až +35 °C
Montáž a zapojení:
1. Připevněte montážní svorky na pevný podklad
2. Zacvakněte světlo do montážních svorek
3. Přerušte napětí
4. Nadzvedněte pomocí šroubováku víčko montážního boxu
5. Prostrčte kabel kabelovou průchodkou světla
6. Připojte kabel dle návodu do svorkovnice
7. Dotáhněte kabelovou průchodku
8. Zavřete víčko
9. Zapněte napětí
Údaje výrobce
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954161700
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED (až -90 % energie) |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Polykarbonát |
| Materiál stínidla: | Polykarbonát |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 3 900 lm |
| Třída ochrany IP: | IP65 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Max. výkon světelného zdroje: | 36 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 400 g |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šířka: | 4,3 cm |
| Hloubka: | 3,2 cm |









