E2 LED Světlo do vlhka Classic L, IP65, 1 x 24W, 2400 lm, 158,3 x 7,5 x 5,2 cm
Číslo výrobku 6524672Popis výrobku
Číslo výrobku 6524672
E2 LED pracovní světlo do vlhka Classic L IP65, 1 x 24 W, 2400 lm. Vhodné pro osvětlení garáží, sklepů a jiných pracovních prostor. Rozměry 158,3 x 7,5 x 5,2 cm. LED mají obzvláště dlouhou životnost 30 000 hodin a vyzařují neutrální bílou barvu světla o teplotě 4 000 K.
Údaje výrobce
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954161083
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Šedá |
| Barva: | Šedá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | Zářivky |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 400 lm |
| Třída ochrany IP: | IP65 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | G13 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,12 kg |
| Výška: | 157,5 cm |
| Šířka: | 7,0 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |









