e2 elektro LED světlo do vlhka basic M, IP65, 1x18 W, 2000 lm, 4000K, 127 cm
Číslo výrobku 7053473Popis výrobku
Číslo výrobku 7053473
Světlo do vlhka BASIC M 1x18W přesvědčí spolehlivým výkonem a jednoduchou instalací. Svítidlo je vybaveno výměnnou LED trubicí (1x 18 W), která poskytuje světelný tok 2000 lm při teplotě 4000 K a zajišťuje příjemné neutrální bílé světlo s vysokým podáním barev (CRI > 80). Těleso z odolného ABS a průhledný polykarbonátový kryt zaručují dlouhou životnost a spolehlivost v náročných podmínkách. Díky stupeň krytí IP65 je svítidlo vhodné do vlhkých prostor, garáží nebo skladů. Svítidlo není stmívatelné a pracuje v rozsahu teplot od -25 °C do +40 °C. Součástí balení je LED trubice a montážní příslušenství.
Neutrální bílá pro běžné aktivity
Neutrální bílá barva světla bývá označována také jako denní bílá, protože se podobá dennímu světlu po velkou část dne v našich klimatických podmínkách. Je to "zlatá střední cesta". Tuto barvu světla můžete použít i na místech, kde chcete pracovat, ale i tam, kde chcete odpočívat. Vhodná je k osvětlení kuchyně, koupelny, pracovny nebo i do dětského pokoje. Neutrální bílá barva světla se využívá i při osvětlení terasy, obchodů, kanceláře nebo lékařských ordinací.
Stupeň krytí IP65
Zařízení se stupněm krytí IP65 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku jakýmkoliv nástrojem či pomůckou, jsou úplně odolná proti vniknutí prachu a zároveň jsou chráněna proti tryskající vodě ze všech úhlů. Zařízení s krytím IP65 jsou voděodolná a vhodná pro venkovní použití.
Údaje výrobce
e2 elektro GmbH
Theodor-Simoneit-Straße 2
4160 Aigen-Schlägl
office@e2.at
9008954065459
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED (až -90 % energie) |
| Styl: | Průmysl |
| Barva: | Šedá |
| Materiál těla: | ABS |
| Materiál stínidla: | Polykarbonát |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 000 lm |
| Třída ochrany IP: | IP65 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | T8 |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 18 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 660 g |
| Výška: | 5,3 cm |
| Šířka: | 5,8 cm |
| Hloubka: | 127,1 cm |













