Boltze Home Lucerna Pallas béžová pr. 19 x 29 cm, 1 ks
Číslo výrobku 6775381Popis výrobku
Číslo výrobku 6775381
Značka Boltze již 60 let nabízí špičkové a kvalitní bytové doplňky a dárky v různých trendech. Mezi nejpopulárnější trendy patří průmyslový, skandinávský, venkovský nebo moderní styl. V nabídce značky Boltze naleznete širokou škálu bytových doplňků, jako jsou svíčky, vázy, příbory, nádobí, lucerny a další interiérové dekorace, nebo zahradní dekorace a další sezónní předměty, ale také nábytek, materiál pro kutily a zahradní centra. Výrobky Boltze jsou vyráběny vždy z kvalitních materiálů. Vyberte si ze široké nabídky značky Boltze!
Údaje výrobce
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076216918
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Držák na svíčky |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Kov |
| Oblast použití: | Interiér |
| Obsah: | 1 ks |
| Nekorodující: | Neodolný vůči korozi |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,17 kg |
| Výška: | 29,0 cm |
| Šířka: | 19,0 cm |
| Hloubka: | 29,0 cm |



