Sunny Garden Dřevěná lucerna v norském stylu různé druhy pr. 13 x 15 cm
Číslo výrobku 6027270Popis výrobku
Číslo výrobku 6027270
Sunny Garden dřevěná lucerna v norském stylu s výplní ze skla. Průměr 13 cm a výška 15 cm.
V případě online objednávky není možné vybrat barvu či design, zboží bude vybráno dle aktuální dostupnosti.
Údaje výrobce
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
5999006544937
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Svícny s ochranou proti větru |
| Barva: | Přírodní hnědá |
| Materiál: | Dřevo |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,15 kg |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šířka: | 13,0 cm |
| Hloubka: | 13,0 cm |











