Briloner LED koupelnové zrcadlové svítidlo Splash IP 20 chrom
Číslo výrobku 1052034Popis výrobku
Číslo výrobku 1052034
Briloner LED koupelnové zrcadlové svítidlo Splash umístí váš obraz v zrcadle do správného světla. Přesvědčí nadčasovým designem a nejmodernější LED technikou. 1bodové zrcadlové svítidlo je vyrobeno z kovu a plastu v chromovaném vzhledu. Výkyvné a otočné svítidlo lze vždy podle chuti a podmínek individuálně nastavit. Svítidlo se dodává včetně 1 žárovky LED/GU10 s výkonem 3 W (250 lm). Žárovka má životnost 25 000 hodin a vyzařuje příjemně působící teplé bílé světlo s teplotou barvy 3 000 K.
Svítidlo má rozměry (V x Š x D): 10 cm x 5 cm x 10,3 cm.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707300434
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Objímka: | GU10 |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Tvar: | Kulatý |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 161 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šířka: | 5,0 cm |
| Hloubka: | 10,3 cm |




