Briloner LED koupelnové svítidlo PINO 400 x 90 x 40 mm
Číslo výrobku 5606199Popis výrobku
Číslo výrobku 5606199
Zrcadlové svítidlo Briloner PINO je ideální osvětlení pro každou koupelnu. Lze jej snadno namontovat na skříně pomocí dodávané montážní svorky a na zrcadlo pomocí zrcadlové svorky. Včetně vestavné LED 6 W. Svítivost 600 lm. Vyzařuje příjemné neutrální bílé světlo 4000 K.
Tento výrobek obsahuje energetický zdroj s třídou energetické účinnosti F.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707338772
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Třída ochrany IP: | IP23 |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 132 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 9,0 cm |





