Prophete Sada osvětlení na kolo s OSRAM LED, 70/35/20 Lux
Číslo výrobku 6690705Popis výrobku
Číslo výrobku 6690705
Díky sadě LED osvětlení od PROPHETE budete dokonale vybaveni na jízdu na kole za tmy.
Sada se skládá z předního světlometu s intenzitou osvětlení až 70 luxů s LED diodami OSRAM a zadního světla s červeným stínidlem. Intenzitu svícení světlometu lze nastavit ve třech úrovních (70, 35 a 20 luxů). Šetřete energii při nižší úrovni výkonu a chraňte lithium-iontovou baterii 1800 mAh. Jakmile je vybitá, jednoduše ji dobijete přes přiložený USB-C kabel. Přední světlo svítí až 5 hodin a zadní světlo až 2,5 hodiny. LED displej na světlometu zobrazuje aktuální stav nabití baterie.
Obě světla jsou plně schválena pro všechna jízdní kola a elektrokola v souladu s německou normou pro povolení provozu v silniční dopravě StVZO a lze je rychle a snadno připevnit na řídítka nebo sedlovou trubku bez nářadí. Jsou chráněny proti tryskající vodě podle stupně krytí IPX4, takže můžete snadno jezdit i v deštivých dnech.
Intenzita osvětlení (lux)
Luxy jsou jednotkou intenzity osvětlení a určují osvětlení v jednom konkrétním měřeném bodě. Bodová světla vykazují vyšší hodnoty luxů než světla rozptýlená. Automaticky tedy neznamená, že světlo s vyššími luxy svítí více (má vyšší světelný tok). 1 lux je definován jako míra osvětlení plochy 1m2, kterou osvětlí 1 lumen. Luxy (míra osvětlení) se snižuje se vzrůstající vzdáleností kvadraticky. Pokud má například svítidlo v 1m intenzitu 10000 luxů, v 10 metrech bude mít jen 100 luxů (=10000/(10*10)) a ve 100 metrech pak jen 1 lux.
Údaje výrobce
Prophete In Moving GmbH
Lindenstraße 50
33378 Rheda-Wiedenbrück
obi@prophete.de
4009208071252
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sady |
| Schválení pro silniční provoz: | Schv.techn.způsob. pro provoz na poz.kom. |
| Baterie jsou součástí dodávky: | Baterie přiloženy |
| Potřebné baterie: | Lithium-iontový akumulátor |
| Princip činnosti: | Na baterie |
| Držák: | S držákem |
| Světelné zdroje: | LED |
| Svítivost (lux): | 70 |
| Montáž osvětlení jízdního kola: | Bez použití nářadí |
| Parkovací světlo: | S parkovacím světlem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 237 g |
| Výška: | 18,5 cm |
| Šířka: | 15,5 cm |
| Hloubka: | 6,3 cm |



