Waterform Sud na dešťovou vodu Aquacan Baby antracitový 210 l
Číslo výrobku 5623657Popis výrobku
Číslo výrobku 5623657
Sud na dešťovou vodu řady Aquacan Baby od výrobce Waterform. Tvar sudu na vodu je inspirován vzhledem starověké amfory. Tento výrobek se vyznačuje vysokou funkčností, odolností vůči povětrnostním vlivům a velmi vysokým objemem. Sud je vybaven víkem a vložkou, do které můžete zasadit rostliny nebo bylinky. Má dvě místa pro uchycení svodu z okapů (přes vrchní poklop, nebo přes otvor na boku) a dva závitové otvory pro kohoutek nebo rychlospojku pro připevnění zahradní hadice. Pokud si chcete plně užívat možností nasbírané vody, vybavte se doplňkovým příslušenstvím pro sudy na dešťovou vodu Waterform.
Vlastnosti:
- 1 x otvor na hadici se špuntem - 12 cm od dna nádoby
- 1 x otvor na kohoutek - 36 cm od dna nádoby
- Pod kohoutek je možné postavit konev o objemu 10 l
- Do víka a vložky je možné zasadit rostliny a bylinky
Kohoutek na výpusť vody (ventil) a hadice není součástí balení.
Údaje výrobce
Prosperplast 1 Sp. Z o.o.
Wilkowska 968
43378 Rybarzowice
contact@prosperplast.pl
5905197199559
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objem: | 210 l |
| Tvar nástěnné nádrže: | Nemá tvar nástěnné nádrže |
| Vč. výpustného ventilu: | K objednání jako příslušenství |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,0 kg |
| Výška: | 113,0 cm |
| Šířka: | 59,6 cm |
| Hloubka: | 56,0 cm |











