COMPO CACTEA Substrát pro kaktusy a sukulenty 5 l
Číslo výrobku 5742929Popis výrobku
Číslo výrobku 5742929
Substráty a kompost COMPO
Kvalitní pěstební substrát je základem zdravého růstu vašich rostlin. Poskytuje oporu kořenům, dokáže zadržet vodu a živiny a disponuje dostatečně kyprou a vzdušnou strukturou, aby umožnil kořenům dýchat. A jelikož má každá rostlina jiné nároky, není substrát jako substrát.
Substrát pro kaktusy a sukulenty COMPO CACTEA
- Speciální vysoce kvalitní substrát pro všechny druhy kaktusů a ostatních sukulentů
- Speciální aktivátor kořenů a kvalitní křemičitý písek viditelně napomáhá rozvoji kořenové soustavy, chrání rostliny před přemočením a zajišťuje dobré provzdušnění substrátu
- Obsažené hnojivo působí okamžitě a zaručuje optimální zásobování rostlin živinami po dobu až 8 týdnů
Místo aplikace a období použití
- Interiér
- Březen-říjen
Údaje výrobce
Terrasan
Lovosická 711/30
19000 Praha
info@terrasan.cz
4008398712211
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Interiér/Obývací prostor |
| Bio: | Není Bio |
| Obsah balení: | 5 l |
| Rašelina: | Obsahuje rašelinu |
| Vhodné pro ekologické hospodářství: | Nevhodné pro ekologické zemědělství |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,15 kg |
| Výška: | 26,0 cm |
| Šířka: | 22,0 cm |
| Hloubka: | 6,0 cm |









