Trio Stropní LED svítidlo Tacoma 24 W černé matné
Číslo výrobku 6160113Popis výrobku
Číslo výrobku 6160113
Moderní a univerzální - stropní svítidlo TACOMA. Pomocí dálkového ovládání lze individuálně přizpůsobit jas a barvu světla, a tak vytvořit různou světelnou atmosféru. Hlavní zdroj světla a akcentové osvětlení v jednom. Svítidlo je univerzálně použitelné díky modernímu kulatému tvaru a černému matnému provedení. Svítidlo je navíc opatřeno moderní LED technologií, která se vyznačuje vysokou kvalitou světla a nízkou spotřebou energie. V porovnání s běžnými halogenovými žárovkami lze ušetřit až 80 % nákladů na energie. LED žárovky mají navíc dlouhou životnost, produkují méně tepla a šetří životní prostředí.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807503500
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Černá |
| Materiál těla: | Ocel |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Další tvary |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 500 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Plynulé stmívání |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 24 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,30 kg |
| Výška: | 5,3 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |










