Trio LED stropní svítidlo Paolo pr. 370 mm
Číslo výrobku 6160097Popis výrobku
Číslo výrobku 6160097
LED stropní svítidlo Trio Paolo vhodné do většiny místností je určeno ke stropní instalaci. Díky stupni krytí IP44, je vhodné i do koupelny. Krásně osvětlí každou místnost díky svítivosti 1500 lm v neutrální bílé barvě světla s 4000 K. Svítidlo je také opatřeno fascinujícím efektem hvězdného nebe.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807507744
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Akryl |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 500 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 15 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 535 g |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 37,0 cm |
| Hloubka: | 37,0 cm |








