Stropní LED svítidlo hvězdná obloha Silano 60 cm
Číslo výrobku 5319033Popis výrobku
Číslo výrobku 5319033
Představte si, že sedíte za vlahého letního večera v zahradě, na balkóně nebo na louce uprostřed zeleně a díváte se na hvězdy. Jaký uklidňující, relaxační pocit se pak ve vás rozprostírá. Ten klid, ten kouzelný pohled. Díky stropnímu svítidlu Silano značky OBI Lighting máte nyní možnost přenést si hvězdné nebe snadno a přímo do vašeho domova. Pomocí přiloženého dálkového ovládání máte přitom možnost nastavení různých druhů jasu a barev světla. Rozkošný design krytu svítidla vytváří sám o sobě nádherný efekt hvězdné oblohy.
Potřebujete již jen 2 baterie AAA, které nejsou součástí dodávky.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122058819
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Klasická |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 200 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,85 kg |
| Výška: | 60,0 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |























