Reality Stropní svítidlo Vega, 16 W, 1900 lm, 3000 K, pr. 33 cm
Číslo výrobku 6578819Popis výrobku
Číslo výrobku 6578819
Stropní/nástěnné svítidlo Reality Vega s efektem hvězdné oblohy je vybaveno pevně zabudovanou SMD LED žárovkou s příkonem 16 W a vyzařuje světlo se světelným tokem 1900 lm a teplotou chromatičnosti 3000 K (teplá bílá).
Technické parametry:
- Materiál: plast
- Světelný zdroj: SMD LED (zabudovaný)
- Příkon: 16 W
- Světelný tok: 1900 lm
- Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
- Index podání barev (CRI): >80
- Životnost: 25000 h
- Počet spínacích cyklů: 10000
- Stupeň krytí: IP20
- Třída ochrany: I
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807575248
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Klasická |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Koule |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Světelný tok v lumenech: | 1 900 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Max. výkon světelného zdroje: | 16 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 700 g |











