Reality Stropní LED svítidlo Visby s ventilátorem chrom, pr. 75 cm
Číslo výrobku 6364145Popis výrobku
Číslo výrobku 6364145
Náš den provází mnoho různých situací, které vyžadují různé osvětlení a funkce. Stropní svítidlo Visby s integrovaným ventilátorem je perfektním příkladem funkčnosti a designu a zároveň splňuje různé každodenní požadavky. Přiložené dálkové ovládání slouží k ovládání ventilátoru, nastavení osvětlení i časovače. Integrovaný ventilátor má tři rychlostní stupně a zaručuje ochlazení v létě i ideální rozprostření teplého vzduchu během chladných ročních období. Lze nastavit tři úrovně barvy světla stropního svítidla nebo plynule 3 000 - 6 500 K. Svítidlo je navíc opatřeno integrovaným regulátorem jasu a funkcí nočního osvětlení, které lze rovněž ovládat pomocí dálkového ovládání. Časovač lze naprogramovat na jednu, dvě nebo čtyři hodiny. Chromované stropní svítidlo s bílým plastovým krytem lze kombinovat se zařízením v mnoha stylech. Svítidlo je navíc opatřeno moderní LED technologií, která se vyznačuje vysokou kvalitou světla a nízkou spotřebou energie. V porovnání s běžnými halogenovými žárovkami lze ušetřit až 80 % nákladů na energie. LED žárovky mají navíc dlouhou životnost, produkují méně tepla a šetří životní prostředí.
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807461084
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Chrom |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 4 400 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Efekt nočního osvětlení: | S efektem nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 60 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,59 kg |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šířka: | 75,0 cm |
| Hloubka: | 75,0 cm |























