Reality Stropní LED svítidlo Scope 22W 3000lm 4000K matná bílá 51 x 33 cm
Číslo výrobku 7020548Popis výrobku
Číslo výrobku 7020548
Redukované v designu, silné v účinku: stropní svítidlo SCOPE dokazuje, že jednoduchost nemusí být vůbec nudná. Dva různě velké světelné kruhy se vznášejí téměř v prostoru a vytvářejí elegantní kompozici z geometrie, světla a lehkosti. S neutrální bílou barvou světla 4000K nabízí SCOPE jasné a příjemné světlo - ideální pro moderní jídelny, otevřené obývací prostory nebo minimalisticky zařízená pracovní prostředí.
Navíc je vybaveno moderní technologií LED, která se vyznačuje vysokou kvalitou světla a energetickou účinností. Oproti klasickým halogenovým žárovkám ušetříte až 80 % nákladů na energii. Kromě toho mají světelné zdroje LED dlouhou životnost, produkují méně tepla a jsou šetrné k životnímu prostředí.
Neutrální bílá pro běžné aktivity
Neutrální bílá barva světla bývá označována také jako denní bílá, protože se podobá dennímu světlu po velkou část dne v našich klimatických podmínkách. Je to "zlatá střední cesta". Tuto barvu světla můžete použít i na místech, kde chcete pracovat, ale i tam, kde chcete odpočívat. Vhodná je k osvětlení kuchyně, koupelny, pracovny nebo i do dětského pokoje. Neutrální bílá barva světla se využívá i při osvětlení terasy, obchodů, kanceláře nebo lékařských ordinací.
Stupeň krytí IP20
Zařízení se stupněm krytí IP20 jsou dostatečně chráněna proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolné proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
TRIO Leuchten GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-leuchten.de
4017807656015
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED (až -90 % energie) |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Světelný tok v lumenech: | 3 000 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 22 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 765 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 51,0 cm |
| Hloubka: | 33,0 cm |













