Paul Neuhaus Stropní LED svítidlo Nevis, 6 W, zlatá, 25 x 34 cm
Číslo výrobku 6374078Popis výrobku
Číslo výrobku 6374078
Svítidlo Nevis upoutá svým elegantním vzhledem pozornost zejména v obývacím pokoji a kromě stropu ho můžete nainstalovat i na zeď. Oválné svítidlo je vyrobeno z oceli obložené plátkovým zlatem a spodní prstenec, na kterém jsou umístěné žárovky, lze otočit o 350°. Díky kombinaci nepřímého osvětlení, pozlaceného kovu a světla teplé bílé barvy (3 000 K) vyzařuje svítidlo měkké osvětlení, které se postará o útulnou atmosféru.
Svítidlo je vybaveno pevně zabudovanou LED žárovkou s příkonem 6 W a vydává světlo se světelným tokem cca 540 lumenů. Díky použité LED technologii je svítidlo energeticky úsporné, zahřívá se jen nepatrně a má dlouhou životnost.
Díky zlatému stínidlu poskytuje stropní svítidlo nejen hezký světelný efekt, ale slouží zároveň i jako dekorace. Rozměry: pr. 32,5 x 20 cm.
Údaje výrobce
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248288160
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Klasická |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Železo |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 550 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 745 g |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šířka: | 34,0 cm |
| Hloubka: | 25,5 cm |















