Paul Neuhaus Stropní LED svítidlo Nevis, 18 W, železo, zlatá, pr. 40 cm
Číslo výrobku 6374169Popis výrobku
Číslo výrobku 6374169
Se stropním svítidlem Nevis rozzáříte místnost příjemně teplým světlem. Kulaté stropní svítidlo je vyrobeno z oceli a díky povrchové úpravě z plátkového zlata působí velmi elegantně.
Svítidlo je vybaveno jednou pevně zabudovanou LED žárovkou s příkonem 18 W, která je umístněna v menším talíři a míří vzhůru, kde se světlo odráží od pozlaceného většího talíře. Svítidlo tak poskytuje příjemně jemné nepřímé osvětlení a zároveň slouží jako dekorace. Svítidlo vyzařuje světlo příjemné teplé bílé barvy (3 000 K) se světelným tokem cca 1260 lumenů. Díky použité LED technologii je svítidlo energeticky úsporné, zahřívá se jen nepatrně a má dlouhou životnost.
Rozměry: pr. 40 x 8 cm
Údaje výrobce
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248287361
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Antik |
| Barva: | Zlatá |
| Materiál těla: | Železo |
| Materiál stínidla: | Železo |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 260 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Nepřímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,02 kg |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |






















