Paul Neuhaus Stropní LED svítidlo Danilo, 3x12 W, 3 000 K, ocel, pr. 72 cm
Číslo výrobku 6374029Popis výrobku
Číslo výrobku 6374029
Stylové stropní svítidlo Danilo na sebe upoutá pozornost moderním designem a vysokou funkčností. Stropní svítidlo je vyrobené z oceli a je vybaveno třemi pevně zabudovanými LED žárovkami s příkonem 12 W. Každý světelný zdroj vyzařuje cca 1 440 lumenů a díky teplotě chromatičnosti 3 000 K má světlo příjemně teplou bílou barvu.
Perfektní jas v každé situaci díky funkci Simply dim
Funkce simply dim umožňuje regulaci jasu svítidla již stávajícím vypínačem bez ohledu na to, zda je vypínač klopný, tahací, šňůrový nebo nástěnný. Technologie stmívače řídí jas prostřednictvím spínacího impulzu a světlo je možné plynule stmívat ze 100 % až na 10 % intenzity světla. Když svítidlo zapnete dříve než 3 sekundy po vypnutí, spustí se stmívání. Jestliže dosáhne nejsvětlejší (100 %) nebo nejtmavší hodnoty (10 %), zůstane na této hodnotě přibližně 2 sekundy, než se proces znovu spustí. Pokud svítidlo během tohoto procesu svítí požadovaným jasem, můžete intenzitu světla uložit vypnutím svítidla. Když svítidlo opět zapnete, bude svítit v uloženém jasu a toto nastavení zůstane zachováno.
Díky paměťové funkci se poslední zvolené nastavení uloží a při opětovném rozsvícení svítidla se svítidlo rozsvítí právě v tomto režimu.
Rozměry: pr. 72 x 9 cm.
Údaje výrobce
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248349496
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Materiál těla: | Hliník |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Svět. zdroj, který smí vyměnit kval. personál |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Světelný tok v lumenech: | 2 500 lm |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Plynulé stmívání |
| Druh stmívání: | stmívání vypínačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,60 kg |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šířka: | 72,0 cm |
| Hloubka: | 72,0 cm |
























