OBI LED stropní svítidlo 30W RGB
Číslo výrobku 1047489Popis výrobku
Číslo výrobku 1047489
LED stropní svítidlo OBI Lighting je ideální k vytvoření individuální atmosféry v prostoru pomocí určité barvy světla. Mnoho různých barev světla díky ovládání světla a režimu změny barev, lze jej proto použít k osvětlení prostoru nebo k nepřímému dekoračnímu osvětlení.
Vytvoření individuální atmosféry
Stropní svítidlo z kovu je v prosté bílé barvě, s kruhem uprostřed ve stříbrné barvě. Režim změny barvy světla nabízí nejrůznější barvy RGB. Vedle stmívání může světlo navíc měnit barvu v rozsahu teplá bílá až studená bílá (3000 K - 6000 K). Součástí dodávky je dálkové ovládání pro pohodlné ovládání světla.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122051841
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Nastavitelná teplá bílá až bílé denní světlo + RGB |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 3 600 lm |
| Stmívatelnost: | Stmívatelné |
| Druh stmívání: | Dálkovým ovladačem |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | S dálkovým ovladačem |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,73 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |





















